usługi dźwigowe
dźwigi samochodowe warszawa

Usługi dźwigowe

Usługi dźwigowe, to obok usług transportowych główny trzon działalności firmy J-R Ryszard Jankowski.

Baza dźwigowa i samochodowa mieści się w Warszawie, ale nasz sprzęt wykonuje prace na terenie całego województwa mazowieckiego i całej Polski.
Oferujemy szeroki wybór dźwigów samochodowych, HDSów i samochodów ciężarowych, dlatego jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie. Świadczymy najwyższy standard usług dźwigowych i transportowych, czego najlepszym dowodem jest wieloletnia współpraca z zadowolonymi klientami z Warszawy i całej Polski, a także Szwecji, Holandii, Słowacji, gdzie pracowały nasze dźwigi. wynajem dźwigów warszawa
Wszystkim klientom i współpracownikom gwarantujemy determinację, profesjonalizm i zaangażowanie włożone w każdą wykonywaną pracę. Szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa oraz zasad BHP podczas wykonywania prac wysokościowych i transportowych. Dlatego nasz sprzęt zawsze posiada aktualne badania techniczne, zabezpieczenia i sprzęt wspomagający, tak, aby każda praca była wykonana w bezpiecznych warunkach. Zapewniamy także konkurencyjne ceny indywidualnie dopasowane do rodzaju zlecenia.

Możesz być pewien – udźwigniemy Twoje zlecenie!Gdzie nas znajdziesz?

J-R Jankowski Ryszard
tel./fax        22 858-81-91
tel. kom.     602 318 378
                  604 194 777
ul. Augustówka 24a
02-981 Warszawa
e-mail:

zobacz na mapie

ATF220 - HTLJ


Tadano Lift Adjusterzobacz wszystkie